سری ردمی K50 با پردازنده اسنپدراگون ۸۹۵ سال آینده رونمایی می شود ؟

سری ردمی K به عنوان یکی از محبوب ترین محصولات برند ردمی، با سخت افزار قدرتمند و قیمت مناسب همیشه مورد پسند کاربران قرار گرفته است. سری ردمی K40 امسال بسیاری از تقایص قبلی این سری را بهبود بخشید.

از نظر عملکرد، صفحه نمایش و طراحی امتیاز خوبی کسب می کند. K40 به قدری محبوب می باشد که اکنون چند ماه پس از عرضه تقاضای زیادی دارد. با توجه به عملکرد عالی سری ردمی K40 بسیاری از کاربران مشتاقانه منتظر سری ردمی K50 هستند.

ردمی K50 با پردازنده اسنپدراگون 895

طبق گزارشی که اخیرا از طریق فاش کننده محبوب ویبو، DCS منتشر شده است، سری ردمی K50 از قبل دارای یک مدل دسترسی به شبکه است. علاوه بر این، وی حدس می زند که سری ردمی K50 احتمالا قبل از جشنواره بهاره وارد بازار شود.

طبق اخبار قبلی، سری ردمی K50 در واقع برنامه ریزی داخلی را شروع کرده است. ادعا هایی وجود دارد که دو محصول تکراری این سری سبک طراحی مشابهی را حفظ می کنند. قسمت جلویی هر دو مدل از یک صفحه نمایش سوراخ پانچ دار ۱۲۰ هرتزی استفاده می کند. درسته سری گوشی های ردمی K50 به احتمال زیادی نتوانند تجربه تمام صفحه را ارائه دهند. البته این موضوع به دلیل قیمت گذاری مناسب طبیعی است.

مشخصات عنوان شده سری ردمی K50

شیائومی در بخش دوربین سری ردمی K50 از سنسور های پیشرفته استفاده خواهد کرد. طبق گزارشات، مدل برتر این سری با سنسور اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی ارائه خواهد شد. با این حال، مدل های دیگر دارای سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی خواهند بود.

در مورد پردازنده هم که ردمی K40 پرو با اسنگدراگون همراه بود. اگر این روند ادامه دار باشد شاهد استفاده از اسنپدراگون ۸۹۵ در ردمی K50 پرو خواهیم بود. یا شاید هم برای برای بالا نرفتن قیمت کلی از اسنپدراگون ۸۸۸ پلاس یا اسنپدراگون ۸۷۰ استفاده شود.

اگر سری ردمی K50 پردازنده اسنپدراگون ۸۹۵ را حمل کند احتمال زیاد عرضه آن به سال آینده موکول می شود. کوالکام پردازنده پرچمدار آینده خود را در اوایل ماه دسامبر منتشر خواهد کرد. پس به همین خاطر اگر ردمی K50 امسال وارد بازار شود به احتمال زیادی از پردازنده اسنپدراگون ۸۹۵ استفاده نخواهد کرد.

سایمان جی اس ام